Stanley Tucci'nin Son Portre Filminden Yeni Poster Geldi!

Stanley Tucci'nin Son Portre Filminden Yeni Poster Geldi! 10 Temmuz 2017

Film, 18 Ağustos 2017'de vizyona girecek!

Stanley Tucci'nin Son Portre adlı filminden yeni bir poster sinemaseverler ile paylaşıldı. Biyografi drama türündeki film İngiltere ve Fransa işbirliğinde beyaz perdeye uyarlanıyor. Stanley Tucci daha önce Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2, Transformers 5: Son Şövalye, Güzel ve Çirkin, Feud, Wikileaks: Beşinci Kuvvet, Wild Card ve Patient Zero gibi yapımlarda görev aldı.

İsviçreli ressam ve heykeltıraş Alberto Giacometti'nin hayatını anlatan film, Amerikalı genç romancı James Lord'un, Giacometti'yi Paris'teki stüdyosunda ziyaretiyle başlıyor. Giacometti, portresini çizmek için yazarı birkaç saat daha kalmaya ikna ediyor. Birkaç saat, birkaç haftalara uzarken Lord ile Giacometti'nin stüdyodaki dostlukları da pekişiyor.

Geoffrey Rush, Armie Hammer, Tony Shalhoub,  Sylvie Testud, Clémence Poésy, James Faulkner, Kerry Shale ve Philippe Spall yer alıyor. Filmin senaryosu da Stanley Tucci tarafından kaleme alındı ve filmin müzikleri Evan Luri tarafından bestelendi. Filmin görüntü yönetmeni ise Danny Cohen.

Film ülkemizde 18 Ağustos 2017'de sinemaseverler ile buluşacak!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha